דלי  קולמן חבר
 
 
 
 
 
 
 
666 250 0544 072-3269232
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אני מאמין

 
שמי דלי קולמן חבר, ואני פסיכולוגית קלינית מומחית.
נולדתי בירושלים בשנת 1962, וכיום אני מתגוררת עם משפחתי ביישוב רעות. בצה"ל שירתתי כקצינה ובסיום השירות הצבאי סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובפילוסופיה באוניברסיטה העברית. בהמשך סיימתי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב והוסמכתי כפסיכולוגית קלינית מומחית. כמו כן, הוסמכתי כמומחית בכירה וכמדריכה לפסיכותרפיה ולפסיכודיאגנוסטיקה. תרגלתי ולימדתי במחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת תל אביב. בנוסף לכך, למדתי לימודי מגדר באוניברסיטת תל אביב ולאורך השנים עברתי קורסים מיקצועיים שונים, כולל במכון הפסיכואנליטי בירושלים.

במשך השנים צברתי ניסיון מקצועי עשיר הן במסגרת בריאות הנפש הציבורית והן במסגרת הפרטית. בנוסף לכך, אני מספקת שירות גם למוסדות כגון משרד הביטחון, המוסד לביטוח לאומי וחברות גדולות בתחומי התקשורת והפיננסים.

בשנת 2001 הקמתי וניהלתי בשותפות את "מכון רעות" בתל אביב, ובשנת 2007 פרשתי מניהול המכון על מנת להתמסר לעבודה טיפולית ולהדרכה. כיום מרכז עיסוקי כולל: אבחון, מתן ייעוץ, הדרכה וטיפול במגוון רחב של בעיות פסיכולוגיות. ניסיוני המעשי העשיר כולל טיפול בבעיות בכל דרגות החומרה, החל מקשיים קלים וממוקדים ועד לבעיות רציניות ומורכבות יותר.

טווח הגילאים של מטופליי הינו מתבגרים ומבוגרים (כולל גיל הזהב). עבודתי הינה פרטנית או זוגית, בהתאם לצורך ולרצון של המטופל, כאשר במידת הצורך אני מערבת בני משפחה, בעלי מקצוע או גורמים נוספים. במידה שיש צורך בטיפול תרופתי, אני עובדת בתיאום עם פסיכיאטר, שנותן את המענה הנחוץ (פסיכיאטר פרטי או דרך קופת חולים - בהתאם לרצונו של כל מטופל וליכולותיו).
הקשר שלי עם מטופליי מתחיל מבירור טלפוני ראשוני לגבי סיבת הפנייה ואופייה. בהתאם לכך, אנו מתאמים פגישה ראשונה.

 
 

אני מאמין

 
מטרתי המרכזית היא לסייע לכל אדם הפונה אליי במתן המענה המקצועי ביותר המתאים לו.
האני מאמין שלי מבוסס על יושר ואתיקה מקצועית, ללא פשרות, ובאמפטיה מלאה לכל אדם באשר הוא.
 
 
 
תמונה לעמוד אני מאמין